Hlásenia obecného rozhlasu vo vrecku

Vaše hlásenia sa už viac nestratia v šume obecného rozhlasu, ani sa neutopia v mori príspevkov na sociálnych sieťach. Posielajte jasné a zrozumiteľné oznamy priamo do mobilu občanov.

Vďaka modernej službe Verejný rozhlas sa s obyvateľmi vašej obce či mesta spojíte ihneď. Zvýši informovanosť, zrýchli šírenie dôležitých oznamov a uľahčí vašu komunikáciu smerom k občanom.
Jednoducho sa používa
Oznamy pošlete občanom jednoducho cez svoj email. Nemusíte nič inštalovať, učiť sa nové programy ani si s kolegami preposielať prihlasovacie heslá.
Šetrí čas
Hlásenie budete mať pripravené do pár minút. Občanom príde v reálnom čase, vďaka čomu sa s nimi budete vedieť spojiť aj v krízových situáciách.
Má maximálny dosah
Informovaný bude každý občan, ktorý si stiahne bezplatnú aplikáciu. Hlásenia dostane priamo do svojho mobilu v podobe notifikácie.
Neovplyvní váš rozpočet
Pre obec je služba dostupná na základe jednorazového ročného poplatku, pre občanov bude vždy zadarmo. Neprekvapia vás žiadne ďalšie skryté výdavky.

Ako Verejný rozhlas 
funguje?

Výhodou služby je, že sa naozaj jednoducho používa. Jediné, čo na odosielanie oznamov potrebujete, je vaša emailová schránka. Oznamy budete posielať ako bežné e-maily, nemusíte sa teda učiť pracovať s novými programami.
Keď budete chcieť občanom odoslať oznam, stačí si otvoriť e-mailovú schránku, napísať hlásenie a odoslať ho na špeciálnu e-mailovú adresu.
Vaše hlásenie potom bude automaticky doručené do mobilnej aplikácie občanov.
Každý mesiac vám na mail prídu štatistiky hlásení, ktoré budú obsahovať počet registrovaných občanov, vekovú skladbu obyvateľstva, mesačný počet hlásení a heatmapu registrovaných občanov podľa miesta bydliska.
Čo uvidí občan?

Čo uvidí občan?

Aby občania dostávali vaše oznamy, stačí im stiahnuť si bezplatnú aplikáciu. Je dostupná pre Android aj iOS.
Oznam príde občanovi do smartfónu hneď, ako ho odošlete. Má podobu štandardnej notifikácie, ako sú napríklad SMS správy alebo správy zo sociálnych sietí.
Oznamy si každý občan bude môcť dohľadať aj priamo v aplikácii. Vždy uvidí históriu oznamov z posledného mesiaca, a tak si udrží prehľad o dianí v obci či meste.
Prehrať video
Prehrať video

Aké hlásenia 
môžete posielať?

Vy rozhodnete, čo a kedy občanom oznámite. Môžete im posielať dôležité informácie o doprave, odstávke energií, zbere odpadu, ale aj o živote v obci, kultúrnych podujatiach či projektoch, ktoré sa vám podarili zrealizovať. Typ aj frekvenciu hlásení si určujete sami.
ŽIVOT V OBCI
Začali sme s revitalizáciou okolia sídliska. Technické služby dnes vysadili 15 nových stromčekov a ošetrili staré porasty. V najbližších dňoch sú plánované nátery lavičiek, výmena odpadkových košov a otvorenie nového detského ihriska.
ODPAD
Milí spoluobčania, od pondelka 22.3. bude pri obecnom úrade umiestnený veľkoobjemový kontajner. Zber nebezpečných odpadov (elektroodpadu, chemikálií, nebezpečných látok) je naplánovaný na sobotu 27.3.
PODUJATIA
Drahí občania, srdečne vás pozývame na DNI OBCE v dňoch 27. – 29. augusta. Čaká na vás bohatý kultúrny program, súťaž vo varení halušiek aj večerná zábava. Celý sprievodný program nájdete v priloženom letáku. Dni obce sponzorsky podporili Rádio Mix, Café Alfredo a ďalší.
DÔLEŽITÉ
Upozornenie: V piatok 17.3. bude na uliciach Školská a Ľudovíta Štúra prebiehať plánovaná odstávka vody z dôvodu výmeny vodovodných potrubí. Odstávka je naplánovaná na 9:00 – 11:30 hod.
ZDRAVIE
Pripravili sme vitamínové balíčky na podporu imunity pre seniorov. Balíčky sú určené pre osoby staršie ako 65 rokov s trvalým pobytom v našej obci. Vyzdvihnúť si ich môžu od zajtra na obecnom úrade, budúci týždeň ich budeme doručovať priamo domov.
PREDAJCOVIA
Drahí občania, zajtra od 8:00 na tržnici pred kostolom budete mať možnosť nakúpiť si ovocie, zeleninu i regionálne výrobky od predajcov z Dolniakov. Marhule: 2,20/kg, nové zemiaky: 0,49€/kg, uhorky nakladačky: 1,10€/kg.
DÔLEŽITÉ
Na rieke Svitava bol dnes vyhlásený II. stupeň povodňovej aktivity. Záplavy momentálne nehrozia, situáciu však budeme naďalej sledovať a informovať vás. Prosíme občanov o zvýšenú ostražitosť

Využite potenciál služby naplno

Je len na vás, ako často a na aké účely budete službu využívať. Aké nové príležitosti vám Verejný rozhlas otvára?
Informujte občanov
Ukážte občanom, čo všetko sa v obci či meste urobilo, aké projekty sa vám podarilo zrealizovať a kam sa obec počas vášho pôsobenia posunula.
Rozdeľte si náklady
Prídu do obce jarmočníci alebo sa blíži kultúrne podujatie organizované súkromníkom? Je len na vás, či tieto udalosti spropaguje bezplatne alebo za symbolický poplatok.
Prezentujte život v obci
Hlásenia môžu odoberať aj obyvatelia iných obcí či miest. Vďaka oznamom o kultúre a podujatiach ich prilákate do vašej obce.
cross