Kto stojí za projektom Verejný rozhlas?

Sme tím zložený z vývojárov a projektových manažérov. Už dlhodobo pomáhame samosprávam s vývojom moderných projektov a ich aplikáciou do praxe. Zameriavame sa na riešenia, ktoré skvalitnia a zjednodušia život občanov v mestách i obciach.

Našou vizitkou je niekoľko úspešných projektov

Stojíme za vývojom a prevádzkovaním slovenského bikesharingu v mestách Prievidza, Lučenec, Smolenice a Dubnica nad Váhom.
Stojíme za vývojom a prevádzkovaním slovenského bikesharingu v mestách Prievidza, Lučenec, Smolenice a Dubnica nad Váhom.

Často kladené otázky

Jeden mail starostu a jedna aplikácia v mobile občana – to je celé, čo služba vyžaduje. Hlásenia sa posielajú priamo z emailu starostu (alebo iného zamestnanca úradu) na špeciálnu emailovú adresu, ktorú od nás dostanete. Po odoslaní emailu príde vaše hlásenie do mobilnej aplikácie občana, kde sa zobrazí ako notifikácia (podobná SMS správe alebo upozorneniu zo sociálnej siete). Aplikácia je pre občanov dostupná na stiahnutie zadarmo pre Android aj iOS.
Počet používateľov nie je limitovaný. Aplikáciu si z vašej obce či mesta stiahnuť každý, kto bude chcieť.
Ročný balíček môžete uhradiť buď kartou alebo prevodom. Platba kartou prebieha cez zabezpečenú platobnú bránu CardPay.
Ihneď po zaplatení. Keď dostaneme správu o úhrade, automaticky vám sprístupníme odosielanie hlásení z vášho emailu. Dostanete tiež všetky potrebné dokumenty – faktúru, propagačné materiály aj podrobný návod na používanie.

Zaujíma vás viac?
Kontaktujte nás

VEREJNÝ ROZHLAS S.R.O.
Hlavná 451/69,
972 05 Sebedražie,
Slovenská republika
IČO:
52 320 456
EMAIL:
info@verejnyrozhlas.sk
TELEFÓN:
+421 000 000 000
Máte otázku? Napíšte nám