Aké hlásenia 
môžete posielať?
Vy rozhodnete, čo a kedy občanom oznámite. Môžete im posielať dôležité informácie o doprave, odstávke energií, zbere odpadu, ale aj o živote v obci, kultúrnych podujatiach či projektoch, ktoré sa vám podarili zrealizovať. Typ aj frekvenciu hlásení si určujete sami.
ŽIVOT V OBCI
Začali sme s revitalizáciou okolia sídliska. Technické služby dnes vysadili 15 nových stromčekov a ošetrili staré porasty. V najbližších dňoch sú plánované nátery lavičiek, výmena odpadkových košov a otvorenie nového detského ihriska.
ODPAD
Milí spoluobčania, od pondelka 22.3. bude pri obecnom úrade umiestnený veľkoobjemový kontajner. Zber nebezpečných odpadov (elektroodpadu, chemikálií, nebezpečných látok) je naplánovaný na sobotu 27.3.
PODUJATIA
Drahí občania, srdečne vás pozývame na DNI OBCE v dňoch 27. – 29. augusta. Čaká na vás bohatý kultúrny program, súťaž vo varení halušiek aj večerná zábava. Celý sprievodný program nájdete v priloženom letáku. Dni obce sponzorsky podporili Rádio Mix, Café Alfredo a ďalší.
DÔLEŽITÉ
Upozornenie: V piatok 17.3. bude na uliciach Školská a Ľudovíta Štúra prebiehať plánovaná odstávka vody z dôvodu výmeny vodovodných potrubí. Odstávka je naplánovaná na 9:00 – 11:30 hod.
ZDRAVIE
Pripravili sme vitamínové balíčky na podporu imunity pre seniorov. Balíčky sú určené pre osoby staršie ako 65 rokov s trvalým pobytom v našej obci. Vyzdvihnúť si ich môžu od zajtra na obecnom úrade, budúci týždeň ich budeme doručovať priamo domov.
PREDAJCOVIA
Drahí občania, zajtra od 8:00 na tržnici pred kostolom budete mať možnosť nakúpiť si ovocie, zeleninu i regionálne výrobky od predajcov z Dolniakov. Marhule: 2,20/kg, nové zemiaky: 0,49€/kg, uhorky nakladačky: 1,10€/kg.
DÔLEŽITÉ
Na rieke Svitava bol dnes vyhlásený II. stupeň povodňovej aktivity. Záplavy momentálne nehrozia, situáciu však budeme naďalej sledovať a informovať vás. Prosíme občanov o zvýšenú ostražitosť
cross